11.06.2005 :: 20:59
No wiec tak ja sobie teraz siedze w szkole na technice i wiecie co wiecie jak mne wkurzyl ten ....... Furtakkkk ludzie mysialam ze go rozwale na poczatku no to tak robimy tearz na lekcjach takie fastrygowanie i przyszywanie guzikow no i ja przyszyl;am tylko 2 guziki w domu bo tyle mi brakowalo i ja mu przynosze a on mi mowi bez patrzenia wstawia mi 3 a ja co???????? aon mi mowi ze ja to zrobilam w domu no powiedzcie co mam zrobic to jest beznadziejne czaicie on mi wmawial ze ja to wszystko zrobilma w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja niemoge no i ja se musialam odciac te 2 guziki i na nowo je przyszyc!!!no i jak tak nie mozna sie wkurzac co??? on chyba wszytskich po kolei wkurza a pozatym ten pan furtak to on tak smierdzi ze fffuuuu!!!! no i odkad wymyslili cos takiego jak gim to wszyscy mu na dzien nauczyciela kupic mydlo lub dyzodorantale takie brechty odchodza z nim ze o ja niemoge no i fajnie smiesznie dobra koncze jush bo zara bedzie sprawdzal ocene paps:*:*:*:*:*:*:*pamietajcie ze ja was wszystkich i tak koffam:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*